CardioHome
O nas
Poradnie Usługi USG serca USG Doppler EKG Próba wysiłkowa Holter EKG Holter ciśnieninowy Kontrola rozruszników Dla pacjenta Kontakt

O NAS...

„Z potrzeby serca…” stworzyliśmy dla Państwa nowoczesną przychodnię kardiologiczną. Jesteśmy zespołem specjalistów z dużym doświadczeniem klinicznym w pracy z pacjentami na oddziałach szpitalnych i w poradniach. Nasze zaangażowanie i najnowocześniejszy sprzęt, którym dysponujemy, pozwalają na pełną i szybką, ambulatoryjną diagnostykę chorób układu krążenia. Oprócz usług typowych dla większości poradni kardiologicznych oferujemy Państwu konsultacje w dziedzinach unikalnych jak: elektrofizjologia, nadciśnienie płucne, zatorowość płucna, wrodzone wady serca, kontrola rozruszników i defibrylatorów serca (ICD), choroby naczyń obwodowych.

Zapewniamy także profesjonalne konsultacje w zakresie żywienia oraz aktywności fizycznej i fizjoterapii. Dzięki wzajemnej współpracy naszej kadry pragniemy zapewnić Państwu najwyższy komfort od momentu rejestracji w naszej przychodni, poprzez diagnostykę, kierowanie do leczenia szpitalnego (jeśli jest to konieczne), aż po opiekę poszpitalną. Chcemy profesjonalnie dbać o Państwa zdrowie, by czuli się Państwo z nami komfortowo i bezpiecznie.

Nasz zespół tworzymy tak, aby znaleźli się w nim specjaliści ze wszystkich dziedzin szybko rozwijającej się kardiologii i angiologii. Poszczególni członkowie zespołu na co dzień, poza opieką ambulatoryjną w naszej przychodni, wykonują zabiegi z zakresu kardiologii i angiologii interwencyjnej (koronarografie oraz angioplastyki naczyń wieńcowych i obwodowych), ablacje prądem RF arytmii, implantują stymulatory i kardiowertery-defibrylatory serca.

lek. med. Michał Labus - kardiolog
lek. med. Michał Labus
kardiolog
lek. med. Michał Furdal - specjalista chorób wewnętrznych
lek. med. Michał Furdal
kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych
lek. med. Bernadetta Pasicka - kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych
lek. med. Bernadetta Pasicka
kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych